Kawiarnia dla dzieci Poznań

Kawiarnia

Rodzinna kawiarenka przy Przedszkolu Nostri Bimbi.

Przedszkole Nostri Bimbi od 10 lat czuwa nad harmonijnym rozwojem dzieci oraz edukacją opartą na praktycznym działaniu i doświadczaniu świata. Wielką inspiracją jest dla nas metoda Marii Montessori. Pielęgnujemy w naszych dzieciach ich naturalny potencjał, dajemy swobodę pracy z materiałem, budujemy ich wewnętrzną motywację i potrzebę rozwoju, eksplorowania otaczającej rzeczywistości. Od 2017 roku na terenie Poznania otworzyliśmy kolejny oddział przy ulicy Piwoniowej 5. Z uwagi na ogromny potencjał budynku, oprócz sal dydaktycznych udało nam się wygospodarować miejsce na kawiarenkę , by zadbać również o rodziców. Spełnilo się wielkie marzenie, by do tematu rozwoju dziecka podejść holistycznie i zatroszczyć się również o rodzinę. Przestrzeń, którą tworzymy to wspaniałe miejsce dla integracji rodzinnej, wspólnego celebrowania ważnych chwil, aktywnego uczestniczenia w wydarzeniach kulturalnych( koncertach, spektaklach, warsztatach, wernisażach). Dzieci mają możliwość zaspokojenia potrzeby ruchu, zabawy, a rodzice mogą delektować się smakiem aromatycznej kawy i zdrowych przekąsek, kiedy te są jeszcze gorące i zachęcają do konsumpcji.

Plac zabaw

Kawiarnia przyjazna dzieciom

Nostri Cafe to rodzinna kawiarenka dla dzieci, miejsce spotkań, rozwoju, zabawy i budowania pięknych wspomnień wspólnie przeżywanych chwil. Czas to najpiękniejszy dar dla naszych dzieci.

Realizacja pomysłu trwała nieco dłużej, ale jesteśmy już gotowi zaprezentować Państwu efekty naszych starań. Pragniemy, by Nostri Cafe miało niepowtarzalną atmosferę, pełną aromatów, swobodnej dziecięcej ekspresji i czystej radości płynącej ze wspólnie spędzanego czasu.

Nasze hasło przewodnie to każdy jest ważny! Tyczy się to przede wszystkim rodziców. Narzucając sobie często niezwykłe tempo zaspakajania potrzeb naszych dzieci, zapominamy o naszych pragnieniach i małych przyjemnościach. Misją Nostri Cafe jest również komfort rodzica. Wystrój kawiarenki jest inspirowany wnętrzami loftowymi, z głośników „wyjątkowo” ma sączyć się przyjemna dla ucha rodzica muzyka, a przytulne zaplecze kuchenne zadba o rozpieszczenie podniebienia.

W weekendy w godzinach 10.00-13.00 serwujemy pyszne śniadanka :-)

Urodziny dla dziecka

Organizacja kreatywnych urodzin dla dzieci

Nostri Bimbi to przede wszystkim dzieci. Specjalnie dla nich została przygotowana przepiękna, sensoryczna sala zabaw, salka na kreatywne urodziny dla dzieci. Znajduje się tutaj sala tańca, gdzie będą odbywały się regularnie tematyczne imprezy taneczne dla dzieci. Nie zabraknie również pola dla fantazji. Na potrzeby naszych eventów mamy bogato wyposażoną wypożyczalnię kostiumów. Bardziej zabiegani rodzice, będą mogli w ekspresowym tempie zadbać o przygotowanie swojego dziecka do udziału w organizowanym przez nas evencie.

Bawiące się dzieci

Stawiamy na kreatywność

Nie może zabraknąć miejsca dla książek i gier planszowych. W naszej kawiarence dla dzieci dostępne półki będą zachęcały do literatury lub integracji przy planszówce czy bierkach. W każdy weekend nasi mali klienci będą mogli przenieść się do magicznych zakątków wyobraźni i wziąć udział w czytaniu bajek i opowieści.

Strefa dziecka

Dla każdego się coś znajdzie

Pamiętamy oczywiście o naszych najmłodszych potencjalnych gościach. Dla mam oczekujących pojawienia się maleństwa oraz świeżo upieczonych rodziców nie zabraknie również atrakcji. Każdego dnia w wyznaczonych godzinach rozkoszować się będziemy klasyczną muzyką, która będzie kojąco wpływała na rodziców i stymulowała rozwój mózgu maluszków. W przestrzeń samej kawiarni wkomponowaliśmy mini sensoryczny domek z panelami edukacyjnymi. Ponadto przygotowaliśmy do Państwa dyspozycji stendy aktywności, leżaczki, bujaki, foteliki do karmienia, komfortowe i higieniczne przewijaki.

 

Nostri Cafe mieści się w budynku Przedszkola Nostri Bimbi przy ul.Piwoniowej 5 w Poznaniu.

Godziny otwarcia:

soboty i niedziele 10.00-19.00/ w godzinach 10.00-13.00 serwujemy pyszne śniadania :-)

W tygodniu kawiarenka jest czynna dla rodziców dzieci uczęszczających na zajęcia taneczne z New Dance School.


W soboty i niedziele plac zabaw jest dostępny przez cały dzień.
Opłata za korzystanie z placu zabaw umożliwia korzystanie z niego bez ograniczeń czasowych.Plac zabaw jest odpłatny i przeznaczony dla dzieci do 8 roku życia.

 
Kontakt
Email: kawiarnia@nostribimbi.pl
Tel.: 784 315 892

 

Kontakt z nami

Prywatne Przedszkole Nostri Bimbi

Lokalizacja

Ul. Piwoniowa 5, Poznań

 

tel. +48 784 315 892

biuro@nostribimbi.pl

NIP: 7841629496

REGON: 30227298Odwiedź nas też na facebooku!