Lokalizacja

Dzięki zaufaniu naszych klientów oraz zadowoleniu podopiecznych Przedszkole Nostri Bimbi prężnie się rozwija i otwiera kolejne oddziały.

Nasze Przedszkole działa od 2008 roku.Początkowa, kameralna lokalizacja przy ulicy Bułgarskiej pozwoliła na rozwinięcie skrzydeł.Dzieki zaufaniu współpracującym z nami Rodziców otworzyliśmy nowy oddział przy ul. Piwoniowej 5, który daje możliwość korzystania z przestronnych pomieszczeń i dużego ogrodu.
Nasz oddział przy Piwoniowej funkcjonuje od lipca 2017 roku. W chwili obecnej połączyliśmy dwa oddziały w jednej lokalizacji, właśnie na Osiedlu Kwiatowym w Poznaniu.Znajdują się tu sale do nauki i zabawy, gabinety do pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu oraz innymi specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Sala przygotowana do zajęć integracji sensorycznej (SI) stanowi dodatkowy atut tego miejsca. Jeśli pogoda pozwala zapraszamy dzieci do ogródków przedszkolnych z placem zabaw, torem do poruszania się pojazdami oraz mini boiskiem, a także do ogródka ziołowo-kwiatowego, w którym nasi mali ogrodnicy mogą obserwować i zbierać plony swoich ogrodniczych działań. Przylegający teren został podzielony na 3 sektory, by każda z grup przedszkolnych mogła bezpiecznie korzystać z atrakcji. W odległości spacerowej od przedszkola znajduje się orlik oraz osiedlowy plac zabaw. W ramach urozmaicenia i utrwalania zasad bezpieczeństwa podczas spacerów, korzystamy z atutów naszej lokalizacji.

Na piętrze budynku czeka na Państwa oraz dzieci:

  • sensoryczna sala zabaw
  • kawiarenka dla rodziców z dzieckiem
  • kolejne sale zabaw i nauki
  • możliwość wzięcia udziału w ciekawych warsztatach(sensoplastyka, kulinarne, taneczne)
  • niecodzienne spotkania
  • warsztaty edukacyjne dla rodziców

OFERTA SPECJALNA obejmuje możliwość korzystania z lokalu na imprezy okolicznościowe: urodzinki, baby shower, spotkania ze znajomymi czy rodziną.Nasza kawiarnia jest miejscem przyjaznym dzieciom.U nas maluchy się nie nudzą, a dorośli cieszą się chwilą wytchnienia na delektowanie się aromatyczną kawą czy porcją domowego ciasta.

 

Kontakt z nami

Prywatne Przedszkole Nostri Bimbi

Lokalizacja

Ul. Piwoniowa 5, Poznań

 

tel. +48 784 315 892

biuro@nostribimbi.pl

NIP: 7841629496

REGON: 30227298Odwiedź nas też na facebooku!