Nostri Cafe zajęcia dodatkowe

Pragniemy, by nasza kawiarenka była miejscem: spotkań , wymiany doświadczeń, relaksu, nauki i zabawy. Już od kwietnia wzbogacamy naszą ofertę o regularne zajęcia rozwojowe dla dzieci. Nie zabraknie też warsztatów ze specjalistami, którzy rozwieją wątpliwości, odpowiedzą na ważne pytania. Każde spotkanie umili aromatyczna kawa, mała słodycz czy mini śniadanie.

Grupy zabawowe – przeznaczone dla dzieci od urodzenia do 30 miesiąca życia. To okazja do budowania więzi z maluchem, czerpania inspiracji do twórczej zabawy, poznawania i rozumienia potrzeb rozwojowych maluszków. Nasze spotkania mają na celu zaopiekowanie rodzicem i dzieckiem. Grupy zabawowe mogą być okazją do wymiany doświadczeń rodzicielskich, maluchom dają możliwość zabawy w przygotowanym, stymulującym rozwój otoczeniu. 

Młodzi rodzice zbudują swoistą grupę wsparcia, a maluchy przy zachowaniu pełnego poczucia bezpieczeństwa będą mogły eksplorować otoczenie i próbować swoich sił w towarzystwie innych dzieci poza domem. 
Spotkania odbywają się raz w tygodniu i trwają 120 minut. Pierwsze 60 minut to zajęcia zorganizowane, prowadzone przez pedagoga. Mają charakter „brudny”. Maluszki uczestniczą w sensorycznej przygodzie. Co tydzień doświadczają innych wrażeń. Później jest czas na zabawę swobodną w sali zabaw. Kawiarenka, która znajduje się przy sali zabaw pozwoli na bliskość z maluszkiem, a równocześnie zapewni swobodę korzystania z przywilejów kulinarnych. Po 60 minutach intensywnych zajęć zorganizowanych będzie można pozwolić maluszkom  na samodzielne eksplorowanie bawialni , a sobie na filiżankę kawy ze słodką przekąską oraz pogaduchy z innymi rodzicami. Koszt 45 zł za zajęcia. RUSZAJĄ ZAPISY !!!
TERMIN TO WTORKI O GODZINIE 16:30-18:30!

 

 

Akademia Malucha – zajęcia dla dzieci w wieku 18 -36 miesięcy/ raz w tygodniu. Dzieci, by otrzymać wsparcie i wystarczająco dużo uwagi, uczestniczą w nich wraz z opiekunem. Spotkania są prowadzone przez nauczyciela przedszkolnego. Mają swój określony porządek i rytm. 

Opiekun podąża za dzieckiem zachęcając do brania udziału w proponowanych aktywnościach – pozwala na swobodną zabawę i czerpanie z otoczenia.

Każde spotkanie ma motyw przewodni, rozwija umiejętności społeczne, samodzielność,  ciekawość i buduje wiedzę o otaczającym świecie. Proponowane aktywności podczas spotkań to: zajęcia muzyczno-ruchowe, plastyczne, sensoryczne, gimnastyka smyka.

Zajęcia rozpoczynają się 30 minutowym językiem angielskim dla maluchów. Lektor prowadzi zajęcia w oparciu o zabawę, ruch i piosenkę. Korzystamy z programu „Baby Beetles”(możliwość zakupienia zestawu dla rodziców do utrwalania materiału w domu).Podczas zajęć towarzyszą uczestnikom kolorowe pacynki i maskotki, tworząc przytulny i niezwykle przyjazny klimat. Później jest czas na 60 minut zabawy z pod czujnym okiem pedagoga przedszkolnego. Po zajęciach można skorzystać z kawiarni i przy pysznej kawie lub aromatycznej herbacie zintegrować się z rodzicami. Maluchy w tym czasie mogą nieodpłatnie skorzystać z placu zabaw .
Koszt zajęć 50 zł za 1 godz.30 minut.
I GRUPA PONIEDZIAŁKI 16:00-17:30
II GRUPA ŚRODY 16:00-17:30

 

 

 

 

Akademia Przedszkolaka – zajęcia przygotowujące do przedszkola. Zapraszamy dzieci w wieku od 30 miesięcy do 3 lat. Proponujemy regularny pobyt skrócony w godzinach 9.30-13.00. Koszt pakietu 400zł/miesiąc. Dzieci przynoszą swoje II śniadanko. Akademia Przedszkolaka zapewnia realizowanie podstawy programowej dla dzieci trzyletnich w pakiecie skróconym. Spotkania mają charakter regularny, hartują emocjonalnie, oswajają z rozłąką z rodzicami, uczą przestrzegania zasad, systematyczności i samodzielności.
Maluchy mają możliwość nauki i zabawy w grupie rówieśniczej. Zdobywają umiejętności społeczne, budują wiarę we własne siły i poczucie własnej wartości.
Mali przedszkolacy poprzez zadania Montessori uczą się samodzielnej pracy, ćwiczą skupienie uwagi, czekają na swoją kolej i dbają o porządek.
Proponujemy zajęcia: plastyczne, sensoryczne, ruchowe, muzyczne, język angielski.
Tak przygotowane maluchy poradzą sobie śpiewająco w całodziennym przedszkolu.

 

Po więcej informacji zapraszamy Państwa na naszego Facebooka, a zapytania prosimy kierować pod adres e-mail: kawiarnia@nostribimbi.pl

Pliki do pobrania

 

Kontakt z nami

Prywatne Przedszkole Nostri Bimbi

Lokalizacja

Ul. Piwoniowa 5, Poznań

 

tel. +48 784 315 892

biuro@nostribimbi.pl

NIP: 7841629496

REGON: 30227298Odwiedź nas też na facebooku!