Rekrutacja

500x500

Drodzy Rodzice.W Przedszkolu Nostri Bimbi ostatnie wolne miejsca czekają na dzieci w wieku  2,5-6 lat.

Zorganizowaliśmy grupę adaptacyjną dla 2,5 latków.Posiadamy również grupę zerówkową.

Grupy w pełnym wymiarze 7:00-17:00 koszt miesięczny to 700ZŁ.

Zapisy do 31.08.2020 gwarantują 50% rabatu opłaty wpisowej!

Pamiętamy o maluchach!Akademia ptrzedszkolaka to grupa dzieci od 2,5, które mają zamiar w sposób łagodny rozpocząć przygodę z przedszkolem.Grupa będzie działała regularnie w godzinach 9.00-13.00(koszt 400zł/miesięcznie). Po zgorganizowanym, stymulującym rozwój czasie, maluszki wracają do domu na obiadek i drzemkę. Skrócony pobyt pozwoli przygotować dziecko do dłuższego samodzielnego pobytu w przyszłości.Maluch nabierze pewności siebie i nabędzie umiejętności społecznych.Istnieje mozliowść przeniesienia dziecka w ciągu roku do regularnej grupy przedszkolnej.

Na dzieci czekają:

- przyjazna kadra

-przestronne, pieknie wyposażone sale

-sensoryczna sala zabaw

-duży ogród

-wachlarz zajęć dodatkowych

-klub malucha 12-30  miesięcy( opcja dla młodszgo rodzeństwa)Koszt 1000zł/miesiąc.

-prowadzimy terapię indywidualną dla dzieci z autyzmem.Pakiet terapeutyczny proponuje:pracę indywidualną z dzieckiem,pracę w małej grupie zajęciowej, integrację w grupie rówieśniczej przy wsparciu terapeuty cienia.Nasi podopieczni z tego oddziału pracują zgodnie ze stworzonym dla nich planem indywidualnym, który w sposób szczegółowy opisuje potrzeby każdego dziecka.Wszystkie zajęcia odbywające sie na terenie przedszkola sa dostępne dla dzieci z terapii.Korzystają z nich na miarę swoich potrzeb, możliwości i zainteresowań.Kładziemy nacisk na podążanie za dzieckiem, indywidualne podejście i współpracę z rodzicami.Koszt terapii to 500zł/miesiąc.

Korzystamy z metody Montessori.Kluczowe znaczenie ma dla nas twórcze działanie i rozwój potencjału.Stawiamy na indywidulane podejście.Wspieramy dzieci w procesie budowania wiedzy o sobie i świecie.

Po zgłoszeniu telefonicznym umawiamy indywidualne spotkania rekrutacyjne, by zapoznać Państwa z naszą bazą lokalową i pełną ofertą.

kontakt:784 315 892 LUB biuro@nostribimbi.pl

Pliki do pobrania

 

Kontakt z nami

Prywatne Przedszkole Nostri Bimbi

Lokalizacja

Ul. Piwoniowa 5, Poznań

 

tel. +48 784 315 892

biuro@nostribimbi.pl

NIP: 7841629496

REGON: 30227298Odwiedź nas też na facebooku!