Rodzinne warsztaty dla dzieci

500x500

Rodzinne warsztaty dla dzieci

Planujemy organizowanie tematycznych warsztatów i imprez biletowanych.Eventy będą sie odbywały weekendowo po wcześniejszej rezerwacji i sprzedaży biletów wstępu.

Organizujemy imprezy: taneczne, kids disco, warsztaty kulinarne dla rodziców z dziećmi, baliki tematyczne, warsztaty kreatywne i wiele innych. 

Posiadamy pięknie wyposażone sale warsztatowe.Dysponujemy kawiarenką połączona z salą zabaw.Osoby uczestniczące w naszych imprezach korzystają w ramach opłaty wstępu z sali zabaw, a rodzice małych uczestników mogą w tym czasie skorzystać z naszej kawiarenki .Aromatyczna kawa i zdrowa przekąska z całą pewnością zapewni energetyczne rozpoczęcie weekendu oraz miłą integrację.

Nostri Bimbi to miejsce, które dba również o komfort Rodzica :-) Niezwykle przyjazne, industrialne wnętrza cieszą również dorosłe oko !
Gorąco polecamy wszystkim aktywnym rodzicom!
Jestesmy otwarci na przyjmowanie zorganizowanych, zaprzyjaźnionych grup rodziców z dziećmi.Możemy zorganizować dla Państwa tematyczne spotkania świąteczne, okolicznościowe, warsztatowe czy integracyjne.

Kontakt;784 315 892 lub biuro@nostribimbi.pl

 

Kontakt z nami

Prywatne Przedszkole Nostri Bimbi

Lokalizacja

Ul. Piwoniowa 5, Poznań

 

tel. +48 784 315 892

biuro@nostribimbi.pl

NIP: 7841629496

REGON: 30227298Odwiedź nas też na facebooku!